Sotheby's herfstveilingen
Wanneer oost en west elkaar ontmoeten. Sotheby's onthult een belangrijke Asian American Jewellery Collection.
Het middelpunt is een prachtige Art Deco armband ondertekend door Cartier.
Een historische veiling die geschiedenis zal schrijven. De legendarische tijd van de maharadja's en het Mughal Court on the block in Christie's New York.
Historische juwelen brengen ons terug in de tijd. Het zijn unieke stukken met een ziel. En hun legendarische verleden leeft nog steeds vandaag.
Een groep Romanov-portretdiamanten tussen prachtige meesterwerken die worden aangeboden op Treasures 2018, Sotheby's Londen.
Al 200 jaar ongezien. Een fantastische collectie Royal Jewels wordt aanstaande 12 november aangeboden door Sotheby's Genève. Onder hen prachtige juwelen van koningin Marie Antoinette. Een videovoorbeeld.
Na de bruiloft van de hertogen van Sussex zullen tiara's, ringen met drie stenen en aquamarijn de hoofdrol spelen tijdens de uitverkoop van Christie's Important Jewels - Londen, 13 juni.
Gewaagde volumes, driedimensionale krommen en geometrische patronen met halfedelstenen accenten. Het is Retro Glam Time bij Christie's.
Ontdek het fascinerende verhaal achter deze ongelooflijk zeldzame 19e-eeuwse smaragdgroene ketting gesigneerd Tiffany & Co. die op 16 mei wordt aangeboden bij Christie's Magnificent Jewels-uitverkoop. Door sieradenspecialist Marie-Cecile Cisamolo.
Driehonderd jaar Koninklijke geschiedenis in één 6.16-karaats blauwe diamant.
Meer dan 100 karaat perfecte perfectie. Een buitengewoon zeldzame witte diamant van 102.34 karaat komt naar Sotheby's Londen.