Categorie: Christie's

Perceel 132_A BELLE ÉPOQUE EMERALD EN DIAMOND BROOCH_2
veilingen Christie's Hoge sieraden Geschiedenis en erfgoed

Passage to India

Een historische veiling voorbestemd om geschiedenis te schrijven. De legendarische tijd van de Maharajas en het Mughal Court op straat in Christie's New York.

advertenties
veilingen Christie's Uitzonderlijke juwelen Prachtige juwelen Objets d'Art

Art Nouveau en Art Deco gaan 'Beyond Boundaries' bij Christie's

Een fantastische wereld van etherische wezens, van natuurlijke elementen en van sterke volumes brengt nieuw leven in buitengewone Art Nouveau- en Art Deco-juwelen. Een unieke collectie met stukken die een museum waard zijn, die de verkoopkamer in brand staken en een nieuw veilingrecord vestigden voor elk sieraad van Art Nouveau-sieraden voor een totaal van $ 12,430,343.